Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής

Τακτικά Μέλη

1Σούλιος Ιωάννης του Κωνσταντίνου, εκπαιδευτικός κλ. ΠΕ70 του Δημοτικού Σχολείου Χαρίσιος Μεγδάνης Κοζάνης – Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών, ως Πρόεδρος.
2Καραγιάννης Αθανάσιος του Ηλία, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του Δημοτικού Σχολείου Κιβωτού Γρεβενών, Σύμβουλος Εκπαίδευσης ΠΕ70 – ΔΙΠΕ Γρεβενών, ως Αντιπρόεδρος.
3Κουτίκας Στέργιος του Αθανασίου, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του Δημοτικού Σχολείου Κρανιάς.
4Δήμου Παναγιώτα του Αριστείδη, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ60 του 1ου Νηπιαγωγείου Γρεβενών, Προϊσταμένη του 1ου Νηπιαγωγείου Γρεβενών.
5Ζησοπούλου Καλλιόπη του Χρήστου, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 3ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών.

Αναπληρωματικά Μέλη (αντίστοιχα)

1Γκουγκούδη Μαρία του Σταύρου, εκπαιδευτικός κλ. ΠΕ70 του 4ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών – Διευθύντρια του 5ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών.
2Κολοβού Σταυρούλα του Ευαγγέλου, κλ. ΠΕ30 στο ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Κοζάνης – Σύμβουλος Εκπαίδευσης Πρωτοβάθμιας Κοζάνης.
3Φίλιος Γεώργιος του Δημητρίου, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 3ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών.
4Φάκα Ιωάννα του Γεωργίου, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ11 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Δεσκάτης.
5Τσιουμάρα Άννα του Βασιλείου, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Δεσκάτης.

Γραμματέα του Συμβουλίου ορίζουμε τον κ. Χρήστο Πλήκα, διοικητικό υπάλληλο κλ. ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού – Προϊστάμενο του Τμήματος Γ΄ Προσωπικού της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών, με αναπληρωτή του τον κ. Ζήση Κωτίτσα, διοικητικό υπάλληλο κλ. ΔΕ Διοικητικών Γραμματέων της ίδιας υπηρεσίας.